تامین سرمایه با خودرو

سرمایه فوری با سند خودرو

 از آنجایی که برای هر نوع سرمایه موظف به ارائه دادن یک ضامن یا وثیقه هستید، برای گرفتن سرمایه فوری با سند خودرو می  توانید خودرویی که به عنوان دارایی تان مشخص شده و دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده است را به عنوان ضامن و وثیقه در رهن سرمایه گذار قرار دهید. در این شرایط مالک سند به هنگام دریافت مبلغ سرمایه از سرمایه گذار تا زمان پرداخت نهایی وجه به عنوان بدهکار شناخته می­شود.

شرایط مهم و اصلی دریافت سرمایه فوری با سند خودرو:

 سرمایه فوری با سند خودرو به مالکین خودرو که ارزش دارایی آنها با نرخ تعیین شده با همخوانی داشته باشد تعلق می گیرد.

معمولاً سقف پرداخت سرمایه با سند خودرو تا 50 درصد ارزش روز خودرو می باشد.

سرمایه با سند خودرو چیست؟

اگر چه این روزها کمتر از وام با سند خودرو می‌شنویم اما برخی سرمایه گذاران همچنان در جهت تامین سرمایه خودرو دریافت سرمایه خودرو برای متقاضیان هستند و در قالب وام خرید کالاهای مصرفی بادوام می‌توانید نسبت به دریافت سرمایه خودرو اقدام کنید. سرمایه خودرو در حال حاضر برای خرید خودروهای تولید داخل ، خودروهای خارجی پرداخت می‌شود.

چگونه می توانیم نسبت به اخذ سرمایه با سند خودرو اقدام کنیم؟

آیا دریافت وام با سند خودرو برای تمامی متقاضیان یکسان است؟اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید با سند خودرو خود نسبت به دریافت وامی که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.ما در این بخش از مقاله خود قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام با سند خودرو اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم.

جهت راهنمایی و یا دریافت « سرمایه با سند خودرو » می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.