ما برای شما راه حل آسانی جهت تامین سرمایه مورد نیازتان بر اساس سند ملکی داریم

در زمان کوتاه سرمایه خود را با ما تامین کنید

ممکن است شما برای مسائل گوناگونی از جمله ازدواج، خرید مسکن، خرید خودرو، لوازم خانه و غیره به پول نیاز داشته باشید و آنقدر فرصت نداشته باشید که در صف نوبت وام گیرندگان و سلسله مراتب بانکی قرار بگیرید یا اینکه مقدار نقدینگی کافی به منظور سپرده گذاری در بانک ها را نداشته باشید در این شرایط دریافت وام فوری برای شما بسیار کارآمد می باشد.

به عبارت دیگر همان دریافت وام یا نقدینگی می باشد که تحت شرایط خاص به افرادی که به پول احتیاج دارند و خواستار دریافت وام فوری هستند، می باشد. در ادامه به توضیح نحوه ی دریافت وام فوری و شرایط آن خواهیم پرداخت.

نحوه دریافت سرمایه فوری

به منظور دریافت سرمایه فوری هرگز نیاز به سپرده گذاری طولانی مدت در بانک ها نمی باشد؛ علاوه بر اینکه شما مقدار نقدینگی کافی یا فرصت کافی برای خواباندن پول در بانک ندارید، در این شرایط ما می توانیم بر اساس سند ملکی شما مبلغ مورد نیاز شما جهت راه اندازی کسب و کار و یا خرید مورد نیازتان تامین کنیم .اهمیت این قضیه به علت مسئله ی مالی بودن و ایجاد پشتوانه ای برای خودتان می باشد. پیش از پرداخت مبلغ مورد نیازتان لازم است که ملک شما بصورت کامل توسط کارشناسان ما کارشناسی شده و پس از اعلام وضعیت و ارزش واقعی ملک شما پرداختی انجام خواهد شد.

سرمایه فوری با سند ملکی دارای شرایط یکسان نبوده و دریافت آن به نوع بازپرداخت و محل جغرافیایی ملک و یا مبلغ درخواستی مربوطه بستگی دارد.

علاوه بر آن به منظور دریافت سرمایه با سند ملکی باید سند شما در دفاتر رسمی به ثبت رسیده باشد در غیر این صورت سند شما از لحاظ ما معتبر نمی باشد. از دیگر شرایط ویژه تامین سرمایه این است که شخص وام گیرنده اگر دارای سابقه ی چک برگشتی باشد با شرایط خاصی می توان سرمایه مورد نیازشان را تامین کرد؛ زیرا ما در زمینه توسعه کسب و کار و یا کمک به تولید اینجا هستیم. تمامی هزینه هایی که به منظور دریافت وام با سند ملکی پرداخت می شوند، اعم از نقل و انتقالات سند، کارشناس و غیره بر عهده ی خود شخص می باشد. در پایان به مهم ترین نکته اشاره می کنیم که میزان مبلغ سرمایه به ارزش سند ملکی شما بستگی دارد.