09388233919

09363139827

 

WWW.MEGAVAM.COM

سرمایه فوری با سند خودرو

 

از آنجایی که برای هر نوع سرمایه موظف به ارائه دادن یک ضامن یا وثیقه هستید، برای گرفتن سرمایه فوری با سند خودرو می  توانید خودرویی که به عنوان دارایی تان مشخص شده و دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده است را به عنوان ضامن و وثیقه در رهن سرمایه گذار قرار دهید. در این شرایط مالک سند به هنگام دریافت مبلغ سرمایه از سرمایه گذار تا زمان پرداخت نهایی وجه به عنوان بدهکار شناخته می­شود.

شرایط مهم و اصلی دریافت سرمایه فوری با سند خودرو:

سرمایه فوری با سند خودرو به مالکین خودرو که ارزش دارایی آنها با نرخ تعیین شده بازار همخوانی داشته باشد تعلق می گیرد.

معمولاً سقف پرداخت سرمایه با سند خودرو تا 50 درصد ارزش روز خودرو می باشد.

سرمایه با سند خودرو چیست؟

اگر چه این روزها کمتر از وام با سند خودرو می‌شنویم اما برخی سرمایه گذاران همچنان در جهت تامین سرمایه خودرو دریافت سرمایه خودرو برای متقاضیان هستند و در قالب وام خرید کالاهای مصرفی بادوام می‌توانید نسبت به دریافت سرمایه خودرو اقدام کنید. سرمایه خودرو در حال حاضر برای خرید خودروهای تولید داخل ، خودروهای خارجی پرداخت می‌شود.

چگونه می توانیم نسبت به اخذ سرمایه با سند خودرو اقدام کنیم؟

آیا دریافت وام با سند خودرو برای تمامی متقاضیان یکسان است؟اگر شما هم جز افرادی هستید که قصد دارید با سند خودرو خود نسبت به دریافت وامی که از قبل ها پیش برایش برنامه ریزی کردید اقدام کنید اگر تمامی این سؤال ذهن شما را هم به خود درگیر کرده است پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.ما در این بخش از مقاله خود قصد داریم تا با بررسی کامل و همه جانبه اخذ وام با سند خودرو اطلاعات درخور نیازی را در اختیارتان قرار داده و به تمامی سؤالاتتان جامه عمل بپوشانیم.

جهت راهنمایی و یا دریافت « سرمایه با سند خودرو » می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

تامین سرمایه با سند خودرو

درباره تامین سرمایه با سند خودرو و شرایط آن چه می دانید؟ در تمامی کشورهای دنیا برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی به منظر امرار معاش و دستیابی به اهداف متنوع خود، هرم ها و تسهیلاتی تحت عنوان وام قرار می دهند. چنین شرایط و تسهیلاتی که در اختیار عموم مردم قرار داده می شود موجبات دستیابی هرچه سریع تر آنان به اهدافشان را فراهم می آورد. اما طبیعتاً دریافت چنین هرم‌های کمک کننده ای در عوض گرو گذاشتن وثیقه های تعیین شده ای امکان پذیر است. یکی از روشهایی که با شرایط مختلف به متقاضیان گوناگون پیشنهاد می گردد تامین سرمایه با سند خودرو است.

شرایط پرداخت سرمایه با سند خودرو

قطع به یقین اخذ سرمایه با سند خودرو دارای شرایط مختص به خود است. اما در حالت کلی هر خودرویی که به عنوان دارایی مشخص شده یک فرد دارای مجوز قانونی و ارزش مالی تعیین شده ای باشد می تواند به عنوان ضامن و وثیقه در رهن شخص سرمایه گذار به عنوان کمک کننده برای دریافت سرمایه قرار گیرد. چنین اقدامی دارایی در رهن نامیده می شود و این بدان معنا است که مالک سند به هنگام دریافت مبلغ قابل توجهی از شخص سرمایه گذار تا زمان پرداخت نهایی وجهه به عنوان بدهکار شناخته می شود. بنابراین بایستی دارایی خود را به عنوان وثیقه نزد آن ها بگذارد.

از جمله شرایط مهم و اصلی دریافت وام با سند خودرو به شرح زیر است:

این سرمایه تنها به مالکین خودرو های داخلی مدل 90 به بالا پرداخت خواهد شد و یا  خودروهای خارجی مدل 2000 به بالا پرداخت خواهد شد ( مابقی خودروها بصورت شرایط خاص پرداختی انجام خواهد شد )

خودروها باید حتما سواری باشند

پلاک خودروها باید حتما برای استان تهران و یا استان البرز باشد

خودرو باید حتما در دفاتر اسناد رسمی سند قطعی خورده باشند

مدارک لازم برای اخذ سرمایه

فرقی نمی کند به منظور دستیابی به چه هدفی می خواهید نسبت به اخذ سرمایه با سند خودرو اقدام کنید. بسیاری مردم از آن به منظور دریافت وام مسکن، برخی برای دریافت تسهیلات خرید کالا و لوازم خانگی و بسیاری مردم دیگر برای اهداف مختلف دیگری نسبت به اخذ این سرمایه و وثیقه گذاشتن سند خودروی خود اقدام می کنند. در هر صورت اعطای چنین سرمایه ای برای تمامی متقاضیان یکسان می باشد.

ارائه اصل کارت شناسایی وام گیرنده و کپی از تمامی صفحات

ارائه اصل سند خودرو وام گیرنده و تصویر از تمامی صفحات

ارائه مدارک لازم حساب بانکی و گردش سه ماهه حساب

ارائه دسته چک ( در صورت موجود بودن )