درباره ما

مگاوام


مرکز مشاوره مگاوام با بیش از17 سال سابقه درخشان، نهاد مالی و بازرگانی تخصصی است که به ارائه انواع خدمات مشاوره وام بانکی در کشور اقدام به اطلاع رسانی در خصوص انواع وام خرد وکلان، شرایط متقاضی، ضامنین، وثایق، نحوه دریافت وام، مدارک مورد نیاز متقاضی، پاسخ گویی به سوالات هر وام و همچنین پیشنهاد بهترین راه حل دریافت وام در زمان موجود باتوجه به وام درخواستی هر متقاضی نموده است. در این وب سایت اطلاعات بسیار وسیع و ارزشمندی شامل: چگونگی دریافت سرمایه آزاد بر اساس اسناد ملکی و خودرویی و همچنین راهنمایی در زمینه نحوه دریافت وام خرید کالا، آرشیو سؤالات بسیار مهم، پاسخ گویی آنلاین به سؤالات بازدیدکنندگان و بسیاری مطالب مفید دیگر نمایش داده شده است. مطالب نمایش داده شده در این وب سایت ویژه اعضاء به صورت کاملا حرفه ای تنظیم، ویرایش و نمایش داده شده است.
ما برآنیم تا با نوآوری در ارائه خدمات، استانداردهای حرفه ای در صنعت مشاوره و تأمین مالی را توسعه دهیم و بدین ترتیب به انتخاب نخست مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای بدل شویم. به عنوان یک وب سایت یادگیرنده تلاش می کنیم  تا با محوریت توجه به نیازهای مشتریان و انطباق با تغییرات محیط کسب و کار، به گونه ای عمل نماییم که سایر شرکت ها عملکرد خود را در مقایسه با ما مورد سنجش قرار دهند.
ما در رؤیای خود دیدگاهی بلند مدت داریم. پایبند به اصول اخلاق حرفه ای و ارزش های مجموعه خود هستیم و بر این اساس می کوشیم تا کیفیت و تمایز در ارائه خدمات را هرگز فدای سودآوری مقطعی نکنیم. ما با تکیه بر خلاقیت و دانش کارکنان خود، یکپارچگی و کار تیمی به مزیت رقابتی پایدار دست خواهیم یافت و از فرصت های پیش رو بهره گرفته و رؤیای تأسیس یک هلدینگ مالی و جذب سرمایه یا سرمایه گذاری به مشتریان، در عین شفافیت و عدم مداخله سیستماتیک در بازار جهت دستیابی به سود را مد نظر داریم.
در یک جمله چشم انداز ما تبدیل شدن به انتخاب نخست مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای در پرتو نوآوری، توسعه استانداردهای حرفه مالی، شفافیت و یکپارچگی است. به عنوان یک نهاد تخصصی فعال در حوزه خدمات مالی تلاش می کنیم تا نیازهای مشتریان در بازار داخلی و منطقه ای را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی متمایز فراهم نماییم. ما به دنبال آن هستیم تا با تکیه بر باز تعریف جدید از استانداردهای ارائه خدمات در صنعت مالی، شعار خود مبنی بر “پیشرو در نوآوری های مالی” را جامه عمل بپوشانیم. ما تنها به ارائه خدمات نمی پردازیم، بلکه نوید تجربه ای متمایز از ارائه خدمات را به مشتریان خود می دهیم. ما به گونه ای عمل می کنیم که در سایه پاسخگویی و مسئولیت پذیری، صداقت، امانت داری، توجه به نیاز فرد فرد مشتریان و پایبندی به ارائه خدمات وعده داده شده، اعتماد مشتریان را جلب نموده خود را جزئی جدایی ناپذیر از کسب و کار آنها نماییم. دارایی ما، نیروهای متخصص، سرمایه و شهرت ماست. ما به کارکنان خود افتخار می کنیم و با تکیه بر دانش و تجربه آنها دامنه فعالیت خود را تا آنجا می گسترانیم که بتواینم از فرصت ها به شیوه ایی معقول استفاده کرده و بازده مالی مناسب و شایسته ای دست یابیم. ما خود را همواره متعهد می دانیم تا با برقراری روابط بلند مدت با افراد، گروه ها از مزیت های ناشی اتز هم افزایی در جهت نوآوری های مالی بهره بجوییم. بدین ترتیب است که می توانیم از عهده مسئولیت و تعهد خود برآییم. می کوشیم تا محیطی انگیزه بخش بر مجموعه حاکم باشد، یعنی به گونه ای باشد که افراد تشویق شوند، به عملکردها ارج نهاده شوند، پاداش مناسبی به کارکنان داده شود و به همه افراد در تمام سطوح سازمان احترام ارزش گذارده شود.

برای ما پیام بگذارید

    نظرات کاربران